KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15978225
nr 1597 8225
Kopparstick
kolorerat, 1600 7 1700-tal, oramat löst blad, bladets mått: 34,5x36,5
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:30:48
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr